Dekarz- Drammen/Buskerud

Dodaj do ulubionych
Kontakt wojciech@a-personell.no
Dodane 2017-08-09 13:08:10
Autor
Gość

Opis

Nasza firma, A-personell AS z siedzibą we Fredrikstad, poszukuje osób chętnych do nawiązania współpracy w zawodzie:

Liczba stanowisk - 8

Obowiązki:

- wykonywanie pokryć dachowych

- wykonywanie obróbek blacharskich
- montaż rynien, rur spustowych z PCV
- krycie dachu rożnymi rodzajami dachówek

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku dekarza

- komunikatywna znajomość j. norweskiego lub angielskiego
- prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (mile widziane - kandydaci z samochodem będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
- punktualność, odpowiedzialność

Oferujemy:

- zlecenie dla klienta z ugruntowana pozycja na rynku
- konkurencyjna stawke godzinowa

Prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem kodu referencyjnego na adres e-mail:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Norwegia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 203
Wyświetlony: 200
Wygasa: 2018-07-31 13:08:10

Komentarze

Ostatnie tematy:

Więcej tematów »

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia

Profil

Login with Facebook