Forum Norwegia

pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Zdrowie w Norwegii.

Norwegia i służba zdrowia

11 miesiąc 2 dni temu #25 przez Anonim
Nie mam zbyt dobrego doświadczenia związanego z leczeniem w Norwegii. Do tej pory nie miałem wielkich problemów zdrowotnych, ale i tak poziom leczenia był znikomy. Tyle się mówi, że Skandynawia jest dobrze rozwinięta, ale jak widać nie w kwestii medycyny. Teraz nabawiłem się poważnego urazu, który najpewniej będzie wymagał operacji. Podziękuję i raczej nie skorzystam z tutejszych możliwości leczenia. Zamiast tego wolę wrócić do Polski, gdzie mamy naprawdę świetnych ortopedów. W Szczecinie jest klinika Orthosport, która jest w stanie przeprowadzić nawet bardzo zaawansowane operacje, a koszty takiego prywatnego zabiegu będą i tak mniejsze niż tutaj. Wystarczy poczytać komentarze w internecie i przekonać się, że jest polecana przez każdego.
8 miesiąc 4 tygodni temu #26 przez Taki jeden
Wczoraj mojej dziewczyny znajomy który jest zawodowym kierowcą żygał krwią. Najpprawdopodobniej to wrzody rzołądka. Pojechali na legevakt do Drammen i czekali 9 godzin na badanie.
W Polsce to nie do pomyslenia, zaraz byłaby telewizja, trąbili by o tym w radio, a tutaj to normalka.
8 miesiąc 4 tygodni temu #27 przez Tomek
Hej

to ja mam chyba najlepszy temat. Miałem mieć zabieg w Drammen Sykehus na oddziale Ortopedycznym. Miałem mieć ostrzykiwane stopy osoczem bogatopłytkowym. Podczas zabiegu okazało się, że mam przeciwwskazania do zabiegu. Zabieg się nie odbył.
A teraz najciekawsze. Do mojego lekarza fastlege przysłali epikryze, że zabieg się odbył - procedura bez powikłań. Zaraz napiszę do redakcji portalu i dam załączniki dokumentów żeby mi to opublikowali :)

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Forum: Najnowsze tematy

Więcej tematów »

Login with Facebook