Forum Norwegia

pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Norweskie prawo.

Wypadek w Norwegii i ubezpieczalnia

1 miesiąc 29 minut temu #1 przez Agata
Witam

Dwa tygodnie temu mialam wypadek samochodowy nie z mojej winy ale winowajca nie chce przyznac sie do winy i jest spor Moje auto jest doszczetnie rozwalone. Wyslalam dokumenty do ubezpieczalni winowajcy a ta milczy i niczego nei moge sie dowiedziec.

W zwiazku z tym mam pytanie, ile czasu ma firma ubezpieczeniowa na przetworzenie sprawy i ewentualnie do kogo mozna sie poskarzyc na opiszalosc firmy ubezpieczeniowej?
2 tygodni 4 dni temu #2 przez Gecon
Spokojnie!
Ile czasu mieszkasz w Norwegii ?! nie wiesz, ze tu wszystko odbywa sie bez pospiechu.
Hamuj Piętą Agata!!!
2 tygodni 4 dni temu #3 przez Git

Agata napisał: Witam

... i ewentualnie do kogo mozna sie poskarzyc na opiszalosc firmy ubezpieczeniowej?

SpacjaMiNieDzialaałALEnapiszęTonaFORUM
KOBIETOOOOdwaTygodnieTOnieJestPowódDOstresu.ZpewnościąJUŻsprawaJESTzalatwiona?
2 tygodni 4 dni temu #4 przez Aga
Dziękuję za zainteresowanie! Sprawa o odszkodowanie jest już w toku i można zamknąć ten temat!
2 tygodni 4 dni temu #5 przez Anonim
ale co, skarżyłaś się gdzie, jak to zalatwiona?

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Login with Facebook