Forum Norwegia

pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Pracuj w Norwegii i znaj Swoje prawa.

Chesz taki grill u Siebie? Innym kopara opadnie

3 lata 5 miesiąc temu - 7 miesiąc 3 tygodni temu #1 przez grillo-wędzarnie
Witam
Oferuję prace w technologi "Pressbeton" Technologia ta daje szerokie możliwości dekoracyjne. Fantazyjnie wykonane grille, wędzarnie, piece chlebowe, mini domki dla dzieci, domki letniskowe, altany połączone z trzciną, wiórem osikowym, gontem drewnianym itp. Wykonane w fantazyjnych baśniowych kształtach. Tak wykonane grille, kominki ogrodowe i elementy użytkowe (murki, siedziska, ławy, stoły, dzbany itp) połączone z innymi materiałami (kamień, piaskowiec) są unikatowymi i fantazyjnymi budowlami w ogrodzie. Prostota połączona z ekologią oddaje niepowtarzalny klimat.

Przykładowa moja praca na zdjęciu :D
Załączniki:
2 lata 11 miesiąc temu - 7 miesiąc 3 tygodni temu #2 przez Janusz
Witam Państwa

Zapraszam również do zdjęć z moich prac - > plus.google.com/photos/110733432472316245066/albums/6110840734732648065
7 miesiąc 3 tygodni temu #3 przez Portal Norwegia1.pl
faktycznie, kopara opada. Piękny !!!

Dla mnie moja Norwegia to norwegia1.pl

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Forum: Najnowsze tematy

Więcej tematów »

Login with Facebook