pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Pracuj w Norwegii i znaj Swoje prawa.

Norweskie realia na chwilę obecną

1 miesiąc 1 dzień temu #1 przez Karol
Witajcie! Potrzebuję od was szczerej odpowiedzi i informacji.
Od jakiegoś czasu myślę o pracy w Norwegii, mam 6 lat doświadczenia na budowie i komunikatywny angielski. Dzwoniłem po paru agencjach ale czasem ciężko uzyskać od nich informacje.
Z tego co się dowiedziałem zarobki to od 185.5 NOK na godz, ale mieszkanie, dojazd, wyżywienie i wszystko inne opłacam sobie sam. Dodatkowym problemem jest to, że bez doświadczenia w Norwegii może być mi ciężej znaleźć pracę a nawet jak już ją znajdę to nie ma gwarancji, że to będzie tylko zlecenie na jakiś miesiąc bądź dwa i tyle. Pomóżcie.... napiszcie jakie są prawdziwe realia, warto jechać czy nie? Jakie są koszty utrzymania w Norwegii na miesiąc. Czy są jakieś dodatki do płacy? Jakiekolwiek informacje będą przydatne... Mam rodzinę na utrzymaniu i chcę wyjechać po to żeby jak najwięcej zarobić i odłożyć.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Karol
1 miesiąc 23 godzin temu #2 przez Polonorweg
Witaj

Przejrzyj sobie ogoszenia pracy w Norwegii, chociaby tutaj norwegia1.pl/oferty-pracy.html i pisz tam do nich.
Z tego co wiem potrzebuj rk do pracy w budowlance. A jak jestes fachura to i mieszkanie Ci oplacą.
Angielski w budowlance wystarczy.

Oprocz Norwegii zainteresuj się tez Islandią. Tam jest jeszcze wieksze zapotrzebowanie na pracownikow.

powodzenia
1 miesiąc 22 godzin temu #3 przez Krzesimir
Poszukiwani pracownicy budowlani !! (murarze, brukarze, cieśle, elektrycy itp.)
Praca na północy Norwegii. Organizujemy zakwaterowanie oraz przelot.
- wymagana znajomość języka angielskiego bądź norweskiego w stopniu dobrym
- co najmniej 5 lat doświadczenia w zawodzie
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź o kontakt w wiadomości prywatnej. Nie odpisuje na komentarze !
Ostatnie tematy:

Więcej tematów »

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Login with Facebook