Forum Norwegia

pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Podatki w Norwegii.

MULTI-NOR opinie

7 miesiąc 2 tygodni temu - 7 miesiąc 2 tygodni temu #13 przez Adam
Hej.
Oni tutaj na swojej stronie internetowej też pisza o 80.000 NOK zwrotu
:)
Załączniki:
7 miesiąc 2 tygodni temu - 7 miesiąc 2 tygodni temu #14 przez Mam firme w Norwegii
To już jak tak jedziecie to warto zwrócić uwage, ze za rozliczenie podatkowe jest odpowiedzialny podatnik a nie firma która wypełni za niego rozliczenie podatkowe, aby bylo jak najkorzystniej. Znam Polaków którzy muszą oddawać zwrócony podatek bo zaufali jakiejś firmie consultingowej. Po to skattetaten udziela informacji w jezyku polskim i instrukcji nawet na video jak wypełnić dokumenty zeby wasnie nie dawać sie naciągnać i pozniej miec z tego tytułu niemiłe konsekwencje.

Odpowiedzialność pracownika:

Odpowiedzialność przedsiebiorcy:

Załączniki:
7 miesiąc 2 tygodni temu #15 przez Mam to czego Ty nie masz czyli mózg

Mirek napisał: Mnie przyslano oferte na email z tej firmy. Zainteresowalam sie i zadalam pytanie w odpowiedzi otrzymalam liste dokumentow potrzebnych do rozliczenia oraz zebym im podal kody.
Z tego co wiem kodow nie mozna nikomu udostepniac, zwazywszy ze chcieli odemnie tych kodow bez podpisania jakiejkolwiek umowy na wykonanie uslugi.

Wole sie nie rozliczac niz powiezac te sprawy bez umowy. Przeciez jak urzad skontroluje i wyjdzie ze cos nie tak zostalo obliczone to pretensje beda mieli do mnie i zazadaja oddania pieniedzy plus dowala kare i do kogo wtedy z placzem?

Urząd skarbowy co roku informuje za pomocą środków masowego przekazu aby nawet takich emaili nie otwierać.
7 miesiąc 2 tygodni temu #16 przez PaWir
I tu masz racje bo odpowiedzialni my zawsze jestesmy to nawet w umowach czesto jest. Nie wiem jak inne firmy bo tylko w w multinorze sie rozliczalem, ale pamietam ze jak chcialem zeby mi lekko naciagneli tu i tam to mi odpisali ze lepiej nie, ze trzeba zgodnie ze stanem faktycznym bo nawet do 10 lat do tylu sa kontrole. Jak czytalem opinie o tej firmie zanim skorzystalem to ludzie krzyczeli nieraz ze co to ma byc za firma ze dostali mniej zwrotu niz by chcieli. A mi sie podobalo bo przynajmniej wiem ze mi skarbowka nie zapuka. A chciwy to dwa razy traci ;)
7 miesiąc 2 tygodni temu #17 przez max

PaWir napisał: ja sie u nich rozliczalem. kody faktycznie nalezalo wyslac a ze nie chcialem, to na moja prosbe mozna bylo logowac sie z pracownikami przez telefon i kazdy tak moze sobie zazyczyc. To troche wiecej wysilku z mojej strony bo czasami ktos zadzwonil z firmy z prosba o zalogowanie jak czegos bylo brak ale mysle, ze warto. Podawalem im co mi przyszlo na sms, taki kod. A ogolnie polecic moge bo dostalem dobry zwrot podatku a sam bym nie policzyl raczej

Piszesz, ze sie u nich rozliczales, a czemu dalej sie nie rozliczasz?
6 miesiąc 2 tygodni temu #18 przez Magda
Rozliczałam się w MultiNOR w tym roku i w zeszłym. Jestem zadowolona, kody MinID udostępniłam, po całym rozliczeniu zmieniłam tam hasło i nie ma problemu. Wolę powierzać sprawy rozliczeniowe profesjonalistom, niż się potem martwić, że sama sobie coś źle rozliczyłam. Pracownicy w tej firmie jak zauważyłam są bardzo zorientowani w prawie norweskim i wszystkich sprawach związanych z rozliczeniami podatku, miałam sporo pytań przed zleceniem im mojego rozliczenia i na wszystkie otrzymałam szczegółowe odpowiedzi. Jestem zadowolona z ich usług, szczerze polecam znajomym i wam również.
Pzdr.
6 miesiąc 2 tygodni temu - 6 miesiąc 4 dni temu #19 przez Grzegorz
Wlasnie widzialem na facebooku multinor ktora to rozlicza podatki w Norwegii. Chcialem sprawdzic opinie multinor z Gdanska i mnie tu pokierowalo.
6 miesiąc 4 dni temu #20 przez Karina W.
Ja tam nie mialam z nimi zadnych problemow, nie rozumiem skad te hejty. Czy podatki czy inne rzeczy, jak np. becikowe zalatwialam u nich i wszystko bylo dobrze.
5 miesiąc 1 tydzień temu #21 przez Facebook
Teraz MULTINOR oferuje pożyczki w Norwegii ;) i jak tak patrze to oferują największe oprocentowanie. Nic dziwnego przecież na baranach i totalnych idiotach jakoś trzeba zarabiać. Już zaczyna się wysyp kolejnych negatywnych komentarzy pod adresem mojanorwegia i multinor.

Załączniki:
1 miesiąc 2 dni temu #22 przez Bot
Hei hei :)

Zauwazyliscie, ze zalozyciel MULTINOR Pan Borys Borowski zalozyl sobie nowa strone internetowa norekspert.no/ i nagania klientow ?:unsure: :unsure: :unsure: W dodatku legitymuje sie polskim numerem telefonu hahhahahaha
3 tygodni 5 dni temu #23 przez MG
Ładną ma stronę internetową i jest przystojny, nie da się ukryć :silly:

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Forum: Najnowsze tematy

Więcej tematów »

Login with Facebook