pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Podatki w Norwegii.

MULTI-NOR opinie

3 lata 3 miesiąc temu #1 przez Marecki
Czy ktoś korzystał z usług firmy MULTINOR.no ?
Wiem że pomagają Polakom w podstawowych sprawach związanych z życiem i pracą w Norwegii ale jakoś sceptycznie podchodzę do takich firm a mam korektę zeznania podatkowego do wykonania i nie jestem pewien czy powierzając moją sprawę firmie multi-nor za pare lat nie dostanę pisma z urzedu podatkowego że coś jest nie tak, albo że nie miałem podstawy do takiego a takiego rozliczania a poźniej firmy multi-nor już może nie być i co wtedy?
3 lata 3 miesiąc temu #2 przez zimbabve
Ja mam wrażenie, że ta firma che żerować na mało wykształconej Polonii w Norwegii, której tutaj nie brakuje. Ich wachlarz usług MULTI NOR to takie proste sprawy że przeciętniak który skończył podstawówkę i bąka po angielsku sobie poradzi. Po za tym jest masa wskazówek w internecie i na YT nawet jak się rozliczać z podatków w Norwegii
3 lata 3 miesiąc temu #3 przez Mirek
Mnie przyslano oferte na email z tej firmy. Zainteresowalam sie i zadalam pytanie w odpowiedzi otrzymalam liste dokumentow potrzebnych do rozliczenia oraz zebym im podal kody.
Z tego co wiem kodow nie mozna nikomu udostepniac, zwazywszy ze chcieli odemnie tych kodow bez podpisania jakiejkolwiek umowy na wykonanie uslugi.

Wole sie nie rozliczac niz powiezac te sprawy bez umowy. Przeciez jak urzad skontroluje i wyjdzie ze cos nie tak zostalo obliczone to pretensje beda mieli do mnie i zazadaja oddania pieniedzy plus dowala kare i do kogo wtedy z placzem?
1 rok 1 miesiąc temu #4 przez gosc

Mirek napisał: Mnie przyslano oferte na email z tej firmy. Zainteresowalam sie i zadalam pytanie w odpowiedzi otrzymalam liste dokumentow potrzebnych do rozliczenia oraz zebym im podal kody.
Z tego co wiem kodow nie mozna nikomu udostepniac, zwazywszy ze chcieli odemnie tych kodow bez podpisania jakiejkolwiek umowy na wykonanie uslugi.

Wole sie nie rozliczac niz powiezac te sprawy bez umowy. Przeciez jak urzad skontroluje i wyjdzie ze cos nie tak zostalo obliczone to pretensje beda mieli do mnie i zazadaja oddania pieniedzy plus dowala kare i do kogo wtedy z placzem?

Jest takie przyslowie ''chytry dwa razy traci''
5 miesiąc 1 tydzień temu #5 przez emo
Słuszna uwaga.
Ta firma nawet nie jest zarejestrowana w Norwegii.
W przypadku błędów w zeznaniu podatkowym to Wy ponosicie pełną odpowiedzialność.
Radzę nie udostępniać kodów nikomu gdyż jest to zabronione.
Te kody są tak samo ważne jak token do MiniBanku
5 miesiąc 1 tydzień temu #6 przez Janek
Ja również korzystałam z usług tej firmy. Pomagali mi w tłumaczeniu dokumentów potrzebnych do rozliczeń i przygotowali za mnie wniosek o ubezpieczenie dla dziecka w Polsce. Cena ich usług jest standardowa. Nie znam się póki co dobrze na sprawach w Norwegii, dlatego wole, żeby ktoś kto zna temat i przede wszystkim język mi pomógł. prawy miałam załatwione szybko i co najważniejsze efektywnie. Dzięki temu na przyszłość ułatwi mi to załatwianie spraw samodzielnie. Od czegoś trzeba zacząć!
5 miesiąc 1 tydzień temu - 5 miesiąc 1 tydzień temu #7 przez Anonim
Hej Janek, a ile kosztowało tłumaczenie dokumentów i ile wzięli za sporządzenie tego wniosku?
pzdr
5 miesiąc 1 tydzień temu - 4 miesiąc 4 tygodni temu #8 przez Anonim
5 miesiąc 1 tydzień temu - 5 miesiąc 1 tydzień temu #9 przez Zainteresowany
To prawda. Udostępnianie kodów MinID jest niewskazane, gdyż ktoś może mieć dostęp do wielu serwisów Norweskich.
Można nieźle komuś namieszać. Można też wziąść kredyt na kogoś dane, jak sie udostepni kody MinID.

Radzę tego nie robić.
Wklejam screen co otrzymałem w odpowiedzi z Norweskiego urzedu odpowiedzialnego za kody MinID

Załączniki:
4 miesiąc 4 tygodni temu - 4 miesiąc 4 tygodni temu #10 przez Zbych
[Treść usunięta przez autora]
4 miesiąc 4 tygodni temu - 4 miesiąc 3 tygodni temu #11 przez Marek
MULTINOR pozycjonuje sie w internecie w ostatnim czasie bardzo aktywnie.
Wczoraj napotkałem na banner multinor reklamujący zwrot podatku z Norwegii.
Na bannerze jest napisane do do 80.000 NOK mozna uzyskac zwrotu.
4 miesiąc 3 tygodni temu #12 przez PaWir
ja sie u nich rozliczalem. kody faktycznie nalezalo wyslac a ze nie chcialem, to na moja prosbe mozna bylo logowac sie z pracownikami przez telefon i kazdy tak moze sobie zazyczyc. To troche wiecej wysilku z mojej strony bo czasami ktos zadzwonil z firmy z prosba o zalogowanie jak czegos bylo brak ale mysle, ze warto. Podawalem im co mi przyszlo na sms, taki kod. A ogolnie polecic moge bo dostalem dobry zwrot podatku a sam bym nie policzyl raczej

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Login with Facebook