Forum Norwegia

pozycjonowanie norwegia

renhold drammen

usg oslo lorenskog

× Nauka w Norwegii.

Jakie wyksztalcenie mam z Norwegii ?

2 tygodni 5 dni temu #1 przez Marcin
witam serdecznie
mam pytanie do państwa moze znacie odpowiedz na lurtujace mnie pytanie odnosnie wyksztalcenia jakie sie ma jezeli ukonczylo sie vg1 i vg2 (yrkesskole) a potem przystapilo sie do vg3 (påbygg til generell studiekompetanse) z mysla o zdobyciu studiekompetanse ale z nie powodzeniem tak jak w moim przypadku. W tym wypadku po niezdanym egzaminie koncowym (ale zdaniu wszystkich przedmiotow) ma sie wykształcenie srednie? czy srednie niepełne? nie wiem jak to zinterpretować a zalezy mi ma tym ponieważ bede wracal do Polski i nie wiem do konca jakie mam wyksztalcenie. Czy moga państwo mi na te pytanie odpowiedzieć?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
2 tygodni 4 dni temu #2 przez Gecon
Hej a moze powiedziec czy robiles te studia w Norwegii przez internet moze np. w Akademiethttps://www.akademiet.no ?

''
2 tygodni 4 dni temu #3 przez Polsk Advokat
''w sprawie postępowania w celu uznania świadectwa lub innego dokumentu albo potwierdzenia
wykształcenia lub uprawnień do kontynuacji nauki uzyskanych w zagranicznym systemie
oświaty (Dz. U. z 2015 r., poz. 447). Postępowanie prowadzi kurator oświaty właściwy dla
miejsca zamieszkania wnioskodawcy bądź, w przypadku braku stałego adresu wnioskodawcy
w Polsce, właściwy ze względu na siedzibę szkoły lub uczelni, w której zostanie przedłożone
świadectwo (adresy kuratoriów oświaty zamieszczono poniżej). Kurator oświaty może w
takim postępowaniu uznać, że świadectwo zagraniczne jest dokumentem potwierdzającym
wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe lub średnie.''

Kuratorium Oświaty w Warszawie
00-024 Warszawa
Al. Jerozolimskie 32
tel./fax: 22 827 10 14
(22) 551 24 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Delegatura w Ostrołęce
ul. Gorbatowa 15
07-410 Ostrołęka
tel. 29 760 42 91/93
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Delegatura w Radomiu
ul. Żeromskiego 53
26-600 Radom
tel. 48 362 82 84

Delegatura w Siedlcach
ul. Piłsudskiego 38
08-110 Siedlce
tel. 25 632 61 00

Delegatura w Płocku
ul. Kościuszki 20
09-402 Płock
tel. 24 262 64 50

Delegatura w Ciechanowie
ul. Księdza Piotra Ściegiennego 9
06-400 Ciechanów
tel. 23 672 44 71/73

Polecam Panu kontakt z włąściwą delegaturą.

Pozdrawiam
Polsk Advokat

kominki grille wedzarnie

Kontakt     Reklama     Współpraca     Polityka Prywatności     Regulamin serwisu     Regulamin forum       youtube norwegiafacebook norwegia  

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Login with Facebook